Filozofią działania i rozwoju naszej firmy jest konstruowanie i budowa urządzeń o wysokiej autonomii i niezawodności.

Nasza firma istnieje od maja 2010 roku. Od tego czasu wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy już wiele urządzeń, które z powodzeniem i praktycznie bezawaryjnie pracują do dziś.

Od początku filozofią działania i rozwoju naszej firmy było i jest konstruowanie i budowa (urządzeń) lamp solarnych oraz hybrydowych o wysokiej autonomii i niezawodności. Opierajmy się na polskiej myśli technicznej i wykorzystujemy światowe doświadczenia w tej dziedzinie. Stosujemy sprawdzone i przetestowane elementy oraz materiały do budowy lamp. Nasza praca i produkcja oparta jest na zespole fachowych i energicznych osób ciągle doskonalących swoją wiedzę, umiejętności i warsztat.

Żadne urządzenie na świecie (lampa oświetleniowa) nie jest PERPETUM MOBILE, dlatego też w naszej filozofii pracy, serwis jest jednym z najważniejszych elementów dążenia do jeszcze większej niezawodności naszych lamp. Nigdy nie uciekamy przed problemami i każdy najmniejszy sygnał traktujemy z należytą powagą, traktując go, jako doświadczenie w tworzeniu jeszcze lepszych rozwiązań. Chcemy, aby lampy czy latarnie solarne eksploatowane przez naszych klientów były coraz bardziej niezawodne.

Ścisła współpraca z inżynierami, wsłuchiwanie się w potrzeby i uwagi klientów pozwala nam tworzyć coraz doskonalsze lampy. Dzięki temu do dzisiaj udało nam się wprowadzić wiele ulepszeń i rozwiązań powodujących jeszcze większe zadowolenie naszych klientów, co jest dla nas największą nagrodą.

Każda planowana przez inwestora realizacja, poprzedzona jest wizją lokalną w terenie i doborem jak najbardziej optymalnych rozwiązań dostosowanych do miejscowych warunków. Dlatego też każde zaproponowane rozwiązanie jest oparte o nasze doświadczenie, a indywidualne podejście do każdego miejsca eliminuje ewentualne niedogodności.