LaBRAdoor w Szczecinie pomoże w doborze odpowiednich drzwi i okien.

Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2007 roku. Specjalizujemy się w szeroko pojętej stolarce otworowej. Bogaty asortyment drzwi do mieszkań i drzwi do domów pozwoli zadbać o bezpieczeństwo Twojego lokum. Drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi okleinowane oraz drzwi przesuwane najwyższej jakości zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
W asortymencie naszej firmy znajdują się także okna drewniane i okna pcv oraz okna przesuwane.

Jesteśmy importerem generalnym drzwi antywłamaniowych LaBRAdoor i jedynymi, którzy mają wyłączność na tę markę. Znak LaBRAdoor jest znakiem zastrzeżonym. W swojej ofercie mamy także wiele produktów innych cenionych marek: Interdoor, KMT, Dziadek, Centurion, Invado, Voster, Budvar, Vertex. Mając na uwadze różnorodne gusta i wymagania, dysponujemy bardzo szerokim asortymentem drzwi, okien, parapetów, rolet i żaluzji

Nasze ekipy monterskie są autoryzowane i zlecenia realizują w sposób profesjonalny i rzetelny. Naszymi dostawcami są firmy godne zaufania, szczycące się bogatym doświadczeniem i fachowością, dysponujące nowoczesnym zapleczem produkcyjnym. Szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów oraz wiele lat tradycji naszej firmy to dowód na profesjonalizm naszych pracowników i asortyment najwyższej jakości. Usługi montażu zakupionych u nas produktów wykonujemy w Szczecinie i na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Dla zainteresowanych autoryzowanym montażem, wykonujemy bezpłatne pomiary przed realizacją zamówienia. Dokładamy starań, aby świadczone przez nas usługi z zakresu stolarki otworowej były kompleksowe i spełniły Twoje oczekiwania. Proponowane przez nas drzwi i okna spełniają wszystkie wymogi konieczne do otrzymania aprobaty technicznej.

Informujemy, że poza sprzedażą w punktach stacjonarnych, prowadzimy także sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Atutami naszej firmy są profesjonalizm, kompleksowa obsługa oraz wysoka jakoś produktów i usług.

Poszukujesz efektownych trwałych i oryginalnych rozwiązań do swojego domu bądź mieszkania? Zapraszamy do naszej firmy LaBRAdoor w Szczecinie.