Od ponad 12 lat specjalizujemy się w oferowaniu klientom najwyższej jakości podłóg drewnianych i laminowanych, a także stolarki drzwiowej.

Firma IW Concept jest firmą zajmującą się szeroko pojętym doradztwem, sprzedażą hurtową i detaliczną oraz montażem podłóg drewnianych i laminowanych.

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w oferowaniu klientom najwyższej jakości podłóg drewnianych i laminowanych, a także stolarki drzwiowej.

Celem naszych działań jest najwyższy standard obsługi klienta. Staramy się wesprzeć Państwa preferencje fachową wiedzą, co gwarantuje satysfakcję z dokonanego wyboru podłogi oraz radość późniejszego jej użytkowania. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie doradztwa, sprzedaży, montażu oraz opieki posprzedażowej zakupionych u nas podłóg drewnianych i paneli.

Współpracujemy tylko z najlepszymi na rynku producentami podłóg i drzwi; Kahrs, Boen, Coswick, Kopp, Jawor Parkiet, Step On, Asilo, Polskone, Porta Drzwi.

Szczególną satysfakcję sprawia nam to, że jesteśmy bezpośrednim odbiorcą największego na świecie, renomowanego producenta ekskluzywnych podłóg – szwedzkiej firmy KAHRS. Oferujemy też linie ekskluzywnych podłóg drewnianych, norweskiego producenta firmy BOEN.

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży, gdzie oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru wymarzonej podłogi. Posiadamy ponad 500 różnych wzorów podłóg drewnianych i laminowanych!

Zapraszamy także do współpracy architektów oraz dekoratorów wnętrz. Oferujemy współpracę na zasadzie umowy.

Nasza działalność obejmuje także dystrybucję hurtową podłóg oraz ich eksport. Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane dalszą odsprzedażą podłóg drewnianych.

„Budynek tworzą ściany i belki a dom – miłość i marzenia” i właśnie w spełnieniu Państwa marzeń chcielibyśmy mieć udział!