Oświetlenie dla Twojego wnętrza

Zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednio dobrane oświetlenie wpływa na charakter wnętrza i tworzy w nim niepowtarzalny nastrój. Dlatego w naszej ofercie znalazły się lampy idealne do każdego pomieszczenia w Państwa domu – zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Pochodzą one od renomowanych producentów, kładących szczególny nacisk na ich unikalny design.

W naszej ofercie znalazła się bogata kolekcja oświetlenia marki Aquaform. Producent ten od wielu lat stawia na najwyższą jakość wykonania lamp. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Squares, która zachwyca nowoczesnością, prostotą i klasą.

Proponujemy eleganckie i stylowe, a przy tym energooszczędne produkty włoskiej marki Ideal Lux szybko zyskały sympatię klientów z całej Europy, w tym także Polski. Swoją popularność zawdzięczają głównie atrakcyjnemu wyglądowi, dzięki któremu odmienią wystrój każdego wnętrza.

Posiadamy też w sprzedaży produkty marki Kare Design. Wybrało je już wielu wymagających klientów, ponieważ charakteryzują się bogactwem różnorodnych form produktów. Atrakcyjne wzornictwo sprawia, że doskonale dopasowują się do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza. W naszej ofercie znajduje się również wiele innych marek.

Nasi handlowcy odpowiedzą na każde pytanie i udzielą fachowego doradztwa, a projektanci pomogą zrealizować wszystkie pomysły.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Inside 09 z siedzibą w Szczecinie!