Helios Szczecin - Płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne i projektowanie wnętrz - Helios Szczecin

Płytki ceramiczne to nasza specjalność - przemawia za nami 15 lat doświadczenia

Jeżeli szukasz najlepszego architekta wnętrz w Szczecinie – nie trudź się dalej, znalazłeś nas! Nasza firma już od wielu lat zajmuje się aranżacją wnętrz w Szczecinie i mamy setki zadowolonych klientów. Oferujemy nie tylko projektowanie wnętrz w Szczecinie, ale też sprzedajemy materiały, które będą niezbędne do urządzenia Twoich czterech ścian, takie jak płytki ceramiczne. Zatrudniamy wyłącznie najlepiej wykwalifikowanych specjalistów, a nasze produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł i są najwyższej jakości. Ściśle współpracujemy ze wszystkimi naszymi klientami, bierzemy pod uwagę wszelkie ich gusta, uważnie słuchamy, by nasze aranżacje spełniły nawet najbardziej rygorystyczne wymagania. Jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm, zajmujących się tworzeniem projektów wnętrz w Szczecinie, ale nie spoczywamy jedynie na laurach – nieustannie podwyższamy kwalifikacje naszych pracowników, sprawdzamy jakość oferowanych przez nas produktów, klient nieodmiennie jest dla nas najistotniejszy, a dzięki ponad piętnastoletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu znakomite płytki ceramiczne. W naszym centrum Helios Szczecin lub za pośrednictwem sklepu internetowego można zaopatrzyć się w wyroby o najwyższym standardzie. Podejmujemy współpracę z producentami wyposażenia łazienek z Polski i z całej Europy, dlatego zapewniamy szeroki wybór dla naszych Klientów.

W ofercie sklepu dostępne są płytki takich marek jak: Azteca, Dune, Living Ceramics, Vives, Kerion, Grespania, Porcelanosa, Duravit, Hatria. Nasze produkty są zróżnicowane cenowo, kolorystycznie i stylistycznie – pozwala to dobrać płytki ceramiczne idealnie do wybranego projektu wnętrz. W Helios Szczecin możesz zaprojektować wymarzone aranżacje.

Projektowanie wnętrz – nasz architekt stworzy dla Państwa wyjątkową łazienkę

W sklepie Helios Szczecin znajdą Państwo płytki – podłogowe i ścienne – oraz liczne elementy wyposażenia łazienki, w tym meble i armaturę sanitarną. Z naszym salonem współpracuje znakomity architekt wnętrz, dlatego możemy zaoferować Państwu również wykonanie projektów uwzględniających zarówno najnowsze trendy, jak i Państwa potrzeby. Nasze biuro projektowe przygotowuje funkcjonalne, intrygujące i oryginalne aranżacje wnętrz.

Aranżacja wnętrz to szereg czynności – dobrze wykonany projekt wnętrz, dobór odpowiednich materiałów, urządzenie łazienki. Nasz architekt wnętrz przygotuje takie aranżacje, które spełnią Państwa oczekiwania. Z Helios Szczecin projektowanie wnętrz to połączenie profesjonalizmu, doskonałych materiałów i sztuki.

Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu w salonie w Szczecinie oraz w sklepie online.

Oprócz handlu detalicznego prowadzimy również sprzedaż hurtową.