Opieka nad ogrodami od ponad 20 lat.

Swoim doświadczeniem i profesjonalizmem służymy Państwu od ponad 20 lat.
Firma EKOOS, jako jedna z pierwszych na terenie Szczecina podjęła się instalacji oraz dystrybucji systemów nawadniania. Długoletnie doświadczenie zaowocowało ścisłą współpracą z czołowym producentem instalacji nawadniających i sprzętu ogrodniczego – marką GARDENA.
Przeszło od 2001 roku firma EKOOS jest odznaczana certyfikatami, a obecnie posiada już status autoryzowanego dystrybutora marki.


Lata praktyki wpłynęły na rozwój, szybkość a przede wszystkim, jakość systemów nawadniających. Doświadczenie zebrane w tym czasie pozwoliło na perfekcyjne dopracowanie każdego szczegółu w instalacji systemów – jesteśmy w tym najlepsi.


Gwarantujemy, że założony przez nas system będzie działał idealnie przez lata eksploatacji, a serwis gwarancyjny przejmie opiekę nad jego konserwacją.
Państwa obowiązkiem a właściwie przyjemnością będzie podziwianie swojego pięknego, soczystego trawnika.

Naszą dewizą jest profesjonalizm, a najwyższą wartością – klienci, zatem satysfakcja jest gwarantowana. Specjalizujemy się w nawadnianiu wszelkich terenów zielonych: od rabat poprzez szklarnie, od przydomowych ogródków poprzez ogrody parkowe. Uzyskaliśmy uznanie rzeszy klientów zarówno indywidualnych jak i dużych inwestorów (deweloperów, urząd miasta). Nawodnimy wszystko i wszędzie!


Aby zapewnić Państwu wygodę w zakupach, w 2004 roku powołaliśmy do życia zespół, który stworzył sklep umożliwiający zakupy przez Internet. Posiadamy w nim cały asortyment marki, w konkurencyjnych cenach.


Firma EKOOS wychodząc naprzeciw rozwijającemu się rynkowi i poszerzającemu się zapotrzebowaniu, oferuje współpracę dla inwestorów, firm, instytucji, a także udzielamy wsparcia merytorycznego i pomagamy założyć własny biznes ludziom zainteresowanym branżą.


Cykliczne szkolenia zapewniają systematyczne poszerzanie wiedzy z zakresu instalacji oraz produkcji systemów nawadniania.

Służymy profesjonalną radą, w każdym wymiarze.