OUTDOOOR i REKLAMA

Jesteśmy grupą powiązanych kapitałowo spółek zajmujących się od kilkunastu lat reklamą zewnętrzną. Naszym głównym produktem jest reklama zewnętrzna na elewacjach budynków, tego typu nośniki posiadamy we wszystkich największych miastach Polski.

Grupa rozwija się poprzez tworzenie spółek lokalnych prowadzących samodzielną działalność na danym obszarze. Jest to zgodne z naszą formułą „Global-Local”.

GLOBAL – gdyż mamy kilkunastoprocentowy udział w rynku reklamy wielkoformatowej w Polsce (26 miast, blisko 200 powierzchni). Bezpośrednio dostarczamy nasze nośniki wielkiego formatu w ponad 50% ogólnopolskich kampanii (zapewniając od 10% do 100% wymaganej powierzchni).

LOCAL – zakłada rozwój poprzez tworzenie z lokalnymi partnerami spółek – córek prowadzących samodzielną działalność outdoorową na danym obszarze. Działalność ta nie ogranicza się wyłącznie do reklamy wielkoformatowej. Łącznie oferujemy prawie 600 nośników wolnostojących o powierzchni od 2,8 m² do 48 m².

Rozwój na konkretnym rynku lokalnym oznacza dobrą jego znajomość i budowanie długoterminowych relacji. Oznacza także możliwość stałego poprawiania naszej oferty i dostosowania lokalizacji naszych nośników do zmian zachodzących na konkretnym obszarze.

Logicznie tworzy to jedną całość przenosząc wszystkie najlepsze cechy takiego rozwiązania i tworząc w skali kraju Wartość – którą Państwu oferujemy.