Ogrzewanie Biopal Szczecin

Ogrzewanie - Biopal Szczecin

Ekologiczne systemy grzewcze i biopaliwa

Przy wybieraniu ogrzewania do domu czy hali, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak wykonanie, jakość materiałów, lecz także koszty, które poniesiemy nie tylko na początku, ale też przez lata korzystania z naszego systemu. Dlatego nasza firma poleca bio kominki – ekologiczne systemy ogrzewania w Szczecinie, które są tanie oraz skuteczne. Kominki na biopaliwo stają się coraz popularniejsze właśnie dzięki wyżej wymienionym powodom, a nasza firma jest jedną z najbardziej doświadczonych w dziedzinie instalacji biokominków w Szczecinie. Projektujemy oraz instalujemy ogrzewanie w Szczecinie zarówno w domach mieszkalnych, jak i na różnego rodzaju halach, w firmach czy obiektach innego przeznaczenia. W ciągu kilkunastu lat działalności udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów, indywidualnych i biznesowych, wszystko dzięki niezawodności naszych bio kominków oraz świetnym specjalistom w tej dziedzinie. Bądź nowoczesny i zainwestuj w swój własny, niezawodny kominek na biopaliwo w naszej firmie Biopal Szczecin, która od ponad osiemnastu lat dba o wdrażanie ekologicznych systemów ogrzewania dla powstających inwestycji. Swoim Klientom może zaoferować także systemy i projekty pozwalające obniżyć koszty ogrzewania budynków.

W swojej działalności Biopal Szczecin wykorzystuje tzw. OZE, czyli odnawialne źródła energii. Dzięki nowoczesnym systemom opartym o naturalne zasoby, może zaoferować ogrzewanie skuteczne, nowoczesne i tanie. Firma zajmuje się wykonaniem projektu oraz realizacją go, zapewniając Klientom kompleksowe rozwiązania.

Biopal Szczecin – nowoczesne i ekologiczne ogrzewanie

Biopal Szczecin obsługuje klientów indywidualnych, przygotowując ogrzewanie dla domów, oraz obiekty użytkowe i przemysłowe. Specjalnie zaprojektowane kotłownie, w których wykorzystywane są pellet, zrębka i biomasa o różnej mocy grzewczej, pozwalają na skuteczne ogrzewanie całych hal przemysłowych i produkcyjnych, obiektów sportowych i rekreacyjnych i innych. Firma wykonuje również projekty i instalacje CO oraz wentylację i klimatyzację.

Biopal Szczecin działa na terenie całego kraju. Obsługa Klienta obejmuje realizację usługi oraz serwis, zarówno podczas trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Oprócz świadczenia wymienionych usług firma sprzedaje również urządzenia grzewcze i odnawialne paliwa (pellet drzewny). Swoją działalnością promuje ekologiczne rozwiązania, które z powodzeniem można wykorzystywać w budownictwie.

Oferta handlowa firmy Biopal Szczecin dostępna jest na stronie sklepu internetowego